Kryminał

Hotel z widokiem na morze

Hotel z widokiem na morze
Miejsca pełne luksusu, zarezerwowane tylko dla konkretnej grupy społecznej, cechuje ich ogromny przepych i to, że są bardzo drogie. Stać na nie tylko najbogatszych i tych najbardziej wymagających, a nimi są zazwyczaj gwiazdy wielkiego ekranu, które zjeżdżają się przy okazji uroczystości, imprez, premier filmowych, festiwali czy rocznic.

Lodowy czar

Lodowy czar
Zaczyna się lato i zaczyna się także istny szał na lody i wszelkie desery lodowe. Jak kształtuje się rynek tych zimnych słodkości na przestrzeni ostatnich dwóch lat? Co sprzedaje się lepiej, a czego klienci nie lubią? Sprawdźmy…

Kreowanie Piękna

Kreowanie Piękna
W dzisiejszych czasach, możliwości oświetlenia wnętrz bardzo się powiększyły. Osobiście jestem zwolenniczką naturalnego, słonecznego oświetlenia. Lubię domy, w których zastosowano duże, przeszklone powierzchnie. Nie zawsze jednak jest możliwość projektowania wnętrza przed stworzeniem projektu budowlanego.

Niesamowita kreska

Niesamowita kreska
W przeciwieństwie do wzornictwa, design ostatnio zawojował świat. Stał się bardzo popularnym słowem, odnoszę wrażenie, że często nadużywanym. Jest to w prawdzie bardzo szeroko rozumiane pojęcie, wiele się w nim zawiera- może jak dla mnie za dużo, bo lubię prostotę i minimalizm.