Eleganckie sukienki

Modna sukienka

Modna sukienka
Moda to takie dziwne zjawisko, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednego dnia modne są te spodnie, drugiego tamte bluzki, a trzeciego już coś kompletnie innego. Za modą trudno jest nadążyć, można tylko patrzeć i starać się dotrzymać jej kroku. W tym sezonie królować będzie tęcza barw i fantazyjnie połączone wzory.

Wizytowe sukienki na wesele

Wizytowe sukienki na wesele
Wesele to okazja wyjątkowa, dlatego wyjątkowa powinna być również sukienka, w której na tej imprezie wystąpimy. Jeśli chodzi o kreacje weselne, to panuje tu całkowita dowolność – dozwolone jest prawie wszystko, pamiętać trzeba tylko o jednym, żeby nie zdominować Panny Młodej (to ona powinna być w tym dniu najpiękniejsza). Na przyjęcie weselne możemy więc założyć sukienkę krótką lub długą, zieloną lub fioletową, wzorzystą lub jednolitą.

Kolorowe sukienki na wiosnę

Kolorowe sukienki na wiosnę
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o skompletowaniu wiosennej garderoby, wśród której nie powinno zabraknąć sukienek. Sukienki bowiem podkreślają naszą kobiecość, potrafią też sprawić, że każda z nas może choć przez chwilę poczuć się seksowna. W tym sezonie, podobnie jak w przypadku letnich sukienek, modne będą wszystkie kreacje przywodzące na myśl hippisowskie lata 70.

Odważne letnie sukienki

Odważne letnie sukienki
Lato to według większości z nas najpiękniejsza pora roku. Można wtedy przebierać wśród różnorodnych strojów i dodatków. Wysokie, letnie temperatury sprawiają, że wybór kobiet pada zwykle na lekkie i zwiewne sukienki. Jakie sukienki będą najmodniejsze tego lata? Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że w nadchodzącym sezonie powraca styl lat 70.: długie, kolorowe sukienki, fantazyjne buty na koturnach i wszelkiego rodzaju wielkie dodatki (kolczyki, bransolety i wisiory). Powraca również styl boho z charakterystycznymi etnicznymi motywami.